Firma IGLOO

O nas

Jesteśmy polskim producentem urządzeń chłodniczych, agregatów inwerterowych i kogeneracyjnych dla branży spożywczej /markety i supermarkety/, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii. Świadczymy usługi około sprzedażowe (serwisowe, montażowe, modernizacyjne) oraz wdrażamy nowe technologie (monitoring i zdalne zarządzanie), które ułatwiają prowadzenie biznesu naszym Klientom.

Na rynku funkcjonujemy od ponad trzydziestu pięciu lat i nieustannie się rozwijamy, inwestując w najnowsze technologie oraz kapitał ludzki.
COMPLEXIVITY

oferujemy kompleksowe usługi chłodnicze obejmujące dostawę, montaż i serwis urządzeń jak również projektowanie oraz wykonywanie kompleksowych instalacji chłodniczych w oparciu o rozwiązania MULTICOOL (agregaty inwerterowe) oraz MULTIENERGY (agregaty kogeneracyjne).

DESIGN THINKING

tworzymy produkty zaprojektowane według indywidualnych dedykowanych rozwiązań dla Klientów przy wykorzystaniu ponad 35-letniego doświadczenia

HORECA

produkujemy szeroką gamę specjalnie zaprojektowanych urządzeń dedykowanych dla branży ga-stronomicznej, zarówno restauracji, kawiarni jak również hoteliE-GROCERY

projektujemy i tworzymy rozwiązania wspierające sprzedaż online w zakresie przechowywania i dystrybucji świeżych produktów

INTERNET OF THINGS

wdrażamy nowe technologie chłodnicze oparte na własnych innowacyjnych rozwiązaniach zintegrowanych w środowiskach chmurowych (IGLOO Cloud) pozwalające na zdalne zarządzanie danymi

ECO-FRIENDLY

dbamy o środowisko dbając szczególnie o optymalizacje zużycia energii urządzeń produkując nowo-czesne systemy energooszczędne, oparte na innowacyjnych rozwiązaniach dostarczających chłód i energię grzewczą, pozwalające realizować ideę budynków zeroenergetycznych. Nasze ekologiczne rozwiązania umożliwiają tworzenie nowych systemów zarządzania energiąPonad

350

produktów w standardowej ofercie

Ponad

50

krajów na mapie sprzedaży

Ponad

35

lat doświadczeń

Władze Spółki Igloo


Władze Spółki

Robert Bialik – Prezes Zarządu

Od kilku lat związany z firmą jako Dyrektor ds. finansowych. Wcześniej, przez ponad 20 lat, był związany z przemysłem petrochemicznym. Pełnił m.in. funkcje zarządcze w strukturach grupy kapitałowej Lotos, m.in. jako członek rad nadzorczych i prezes zarządu w spółkach: Lotos Park Technologiczny, Lotos Jasło, Lotos Oil i Lotos Infrastruktura.

2021

Jubileusz 35 lat działalności i dalszy rozwój

Firma od ponad 35 lat dynamicznie rozwija się każdego dnia, powstają nowe produkty oraz dodatkowe usługi oferowane naszym Klientom. Po tylu latach na rynku z dumą patrzymy w przyszłość. Wyzwania, które stawia przed nami rozwój nowoczesnych technologii, zmieniający się rynek i zachowania konsumentów napędzają nas do działania.
W tym roku powstaje nowa hala produkcyjna powiększająca aż do ponad 30 000 m2 powierzchnię hal produkcyjnych.

2020

Unikalne produkty na świecie

W dobie nagłych zmian, i panującej pandemii wspólnie ze spółką MILOO electronics zostało wymyślone, zaprojektowane i wyprodukowane unikalne na skalę światową urządzenie STERYLIS – czyli profesjonalny sterylizator pomieszczeń, który skutecznie niszczy cząsteczki koronowirusa COVID.

2019

Rozwój nowych technologii

Rozwijamy nasze produkty, a zarazem dbamy o ochronę środowiska i troszczymy się o aspekty ekologiczne. Wprowadziliśmy do sprzedaży innowacyjny agregat inwerterowy MULTICOOL plus, dzięki któremu możliwa jest bardzo duża oszczędność energii elektrycznej.

2016

Nowe rynkowe rozwiązania

Mija 30 lat działalności firmy, i zdobywamy nowe rynki na całym świecie. W tym roku nastąpił dynamiczny rozwój produktów do sklepów i supermarketów, jak również produktów dodatkowych do e-groccery.

2010

Dynamiczne zmiany

W tym czasie następuje rozbudowa parku maszynowego oraz jego modernizacja. Urządzenia starszych generacji ustąpiły miejsca nowym, wspieranym nowoczesnymi technologiami cyfrowymi. Powstaje również nowa hala produkcyjna o powierzchni ponad 13 000 m2. Zwiększyło to potencjał firmy, zarówno produkcyjny jak i sprzedażowy oraz pozwoliło to na kolejny duży krok w rozwoju w rozwoju firmy.

2002

Rewolucja w zarządzaniu

XXI wiek przyniósł naszej firmie nowe wyzwania i możliwości. Wdrożone modernizacje pozwoliły nam znacznie zwiększyć sprzedaż w krajach Europy Centralnej, Zachodniej i Ameryce Północnej. Zmieniliśmy podejście do zarządzania, uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000 oraz wprowadziliśmy zaawansowany system zarządzania ERP/MRP Microsoft Dynamics AX.

2000

Dalsza modernizacja i rozwój

Ten rok był szczególny pod względem inwestycji w nowoczesne technologie. Zmodernizowaliśmy systemy informatyczne i zakupiliśmy najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne. W naszych halach stanęły najnowsze centra obróbcze, półautomatyczne linie montażowe, lasery piątej generacji, roboty podawcze, centra gnące, linie lakiernicze, centra obróbki drewna i aluminium, centra obróbki szkła i wiele innych.

1990

Budowanie pozycji na rynku

Lata dziewięćdziesiąte XX wieku to dla nas bardzo dynamiczny rozwój firmy. Modernizacja, rozbudowa i udoskonalanie parku maszynowego, oraz poszerzenie infrastruktury sprawiły, że bardzo szybko skala naszej produkcji wzrosła wielokrotnie. To pozwoliło nam ugruntować pozycję na rynku branży chłodniczej i postawić przed sobą ambitne cele.

1986

Powstanie firmy IGLOO

Firma IGLOO powstała w 1986 roku . Od początku istnienia przyświecała nam idea tworzenia nowatorskich urządzeń o unikalnym wyglądzie i doskonałych parametrach użytkowych.Nasza Misja

„Za każdym razem, gdy wprowadzamy nowe rozwiązania - jednocześnie inwestujemy w Wasz sukces w przyszłości”

Tworzymy kompleksową ofertę urządzeń chłodniczych, które spełniają najwyższe standardy jakościowe i funkcjonalne kreując nowe trendy rynkowe.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii polepszamy jakość życia - wspieramy środowisko naturalne redukując koszty eksploatacji tworząc nowe wartości dodane dla naszych Odbiorców.

Nasza Wizja

„Marka urządzeń IGLOO jest postrzegana jako synonim jakości, trwałości, wzornictwa i ergonomii w branży chłodniczej”

Branża chłodnicza ulega dynamicznym przemianom a w raz z nią potrzeby odbiorców.

Będąc liderem w technologii i innowacyjności produktów wykorzystujemy możliwości rozwoju w skali globalnej.


Polityka jakości

Każdego dnia wdrażamy Politykę Jakości. Z sukcesem wprowadziliśmy, i nieustannie doskonalimy, system jakości oparty o normę ISO 9001. Nasze produkty są konstruowane tak by spełniały wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności, były proste w obsłudze, posiadały najwyższą trwałość i atrakcyjny wygląd. Dokładamy wszelkich starań aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty:

  • Były przeznaczone dla wymagających Klientów i rynków
  • Spełniały wszystkie obowiązujące normy oraz wymagania w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności
  • Były intuicyjne i proste w obsłudze
  • Posiadały najwyższą trwałość oraz walory estetyczne

Kierujemy się dobrem naszych Klientów:

  • Wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne
  • Stale doskonaląc nasze produkty
  • Systematycznie podnosząc kwalifikacje naszych pracowników
  • Produkując urządzenia energooszczędne, dostosowane do indywidualnych potrzeb danej branży
  • Zapewniając profesjonalny serwis naszych urządzeńOchrona Środowiska

Nasze metody produkcji opracowaliśmy w taki sposób, aby nie miały one negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. Zwracamy uwagę aby nasi partnerzy biznesowi także posiadali odpowiednią politykę ekologiczną. Przy konstruowaniu urządzeń kładziemy szczególny nacisk wydajność energetyczną i wykorzystanie ekologicznych czynników chłodniczych.Badania i rozwój

Stały postęp technologiczny to jeden z głównych kierunków rozwoju naszej firmy. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i własnemu centrum badawczo-rozwojowemu, możemy nieustannie pracować nad nowymi technologiami i ich implementacją.Społeczna odpowiedzialność biznesu

Od wielu lat czynnie angażujemy się w różnego typu działania nie tylko związane bezpośrednio z biznesem, kierując się zasadą „działamy i myślimy zarówno lokalnie jak i globalnie”. Uważamy iż wspieranie działań obszarze społecznym jest obowiązkiem każdego odpowiedzialnego przedsiębiorcy. Z zaangażowaniem wspomagamy lokalne, regionalne i ogólnoświatowe inicjatywy, od wydarzeń kulturalnych po sportowe i przez lata wsparliśmy wiele osób i organizacji, którzy odnoszą międzynarodowe sukcesy.

Praca w firmie IGLOO

Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów urządzeń chłodniczych w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób zaangażowanych, które są zainteresowane zatrudnieniem w dłuższej perspektywie czasowej. Prześlij do nas swoje CV i dołącz do naszego zespołu.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@igloo.pl

Realizacje

Zobacz realizacje IGLOO
w różnych sklepach
na całym świecie.

WSPARCIE TECHNICZNE

Posiadamy punkty serwisowe
w całym kraju.
Działamy szybko i skutecznie.

NOWOŚCI

Poznaj najnowsze urządzenia IGLOO,
które wprowadzamy na rynek.

KARIERA

Jeśli szukasz pracy,
zapraszamy do IGLOO.
Przedstawiamy najnowsze oferty.