Regulatory i rejestratory

Doświadczenia firmy IGLOO w produkcji urządzeń chłodniczych pozwoliły Miloo Electronics na opracowanie optymalnych rozwiązań w zakresie kontroli i sterowania procesami w chłodnictwie. Regulatory temperatury produkowane przez Miloo Electronics, dzięki zastosowaniu nowoczesnych komponentów pozwalają na zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa jak i kultury pracy urządzenia. Dodatkowe skonfigurowanie obszernej liczby parametrów, umożliwia zaadaptowanie naszych regulatorów do indywidualnych wymagań stawianych przez klientów.

Rejestratory temperatury stosowane w urządzeniach chłodniczych są rozwiązaniem pozwalającym na zwiększenie kontroli przechowywanych produktów spożywczych. Dzięki możliwości dostępu do pomiarów zapisanych w wewnętrznej pamięci, proces codziennego odnotowywania temperatur uprości się do minimum i pozwoli obniżyć ponoszone koszty. Nasze regulatory i rejestratory mogą być stosowane zarówno w pojedynczych urządzeniach, jak również w dużych ciągach sklepowych.

Wszystkie regulatory oraz rejestratory Miloo Electronics spełniają wymagania Dyrektyw Unii Europejskiej oraz posiadają certyfikat Biura Badawczego ds. Jakości Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Statystyki prowadzone przez Miloo Electronics potwierdzają niezawodność naszych produktów (reklamacje na przestrzeni ostatnich 5 lat wyniosły mniej niż 0,5% wielkości sprzedaży).

Regulatory przemysłowe IGLOO

Pobierz instrukcje obsługi - regulatory i rejestratory