Firma IGLOO

O nas

Jesteśmy polskim producentem komercyjnych urządzeń chłodniczych dla sektora wyposażenia sklepów spożywczych, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii.

Na rynku funkcjonujemy od ponad trzydziestu lat i nieustannie się rozwijamy, inwestując w najnowsze technologie oraz kapitał ludzki.

Poznaj nas bliżej. Zapraszamy do współpracy.
COMPLEXIVITY

oferujemy kompleksowe usługi chłodnicze obejmujące nie tylko dostawę ale także montaż i serwis urządzeń

DESIGN THINKING

tworzymy produkty zaprojektowane według indywidualnych rozwiązań klienta przy wykorzystaniu ponad 30-letniego doświadczenia

HORECA

produkujemy szeroką gamę urządzeń grzewczych dla gastronomiiE-COMMERCE READY

projektujemy i tworzymy rozwiązania wspierające Omnichannel w zakresie przechowywania i dystrybucji żywności

INTERNET OF THINGS

wdrażamy nowe technologie chłodnicze oparte na własnych rozwiązaniach zintegrowanych w środowiskach BMS

ECO-FRIENDLY

dbamy o środowisko dbając szczególnie o optymalizacje zużycia energii urządzeńPonad

300

produktów w standardowej ofercie

Ponad

50

krajów świata na mapie sprzedaży

Ponad

30

lat doświadczeń

2018

Przyszłość jest dziś

Gdy patrzysz na nasze produkty w chwili obecnej, my pracujemy nad ich kolejnymi wersjami i wariantami. Po ponad 30 latach na rynku z dumą patrzymy w przyszłość. Wyzwania, które stawia przed nami rozwój nowoczesnych technologii, zmieniający się rynek i zachowania konsumentów napędzają nas do działania.

2010

Dynamiczne zmiany

Nasz park maszynowy, choć już mocno doinwestowany, poddawany był nieustannej modernizacji i rozbudowie. Urządzenia starszych generacji ustąpiły miejsca nowym, wspieranym nowoczesnymi technologiami cyfrowymi. Pozwoliło nam to na kolejny krok rozwoju sprzedaży.

2002

Rewolucja w zarządzaniu

XXI wiek przyniósł naszej firmie nowe wyzwania i możliwości. Wdrożone modernizacje pozwoliły nam znacznie zwiększyć sprzedaż w krajach Europy Centralnej, Zachodniej i Ameryce Północnej. Zmieniliśmy podejście do zarządzania, uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000 oraz wprowadziliśmy zaawansowany system zarządzania ERP/MRP Microsoft Dynamics AX.

2000

Dalsza modernizacja i rozwój

Ten rok był szczególny pod względem inwestycji w nowoczesne technologie. Zmodernizowaliśmy systemy informatyczne i zakupiliśmy najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne. W naszych halach stanęły najnowsze centra obróbcze, półautomatyczne linie montażowe, lasery piątej generacji, roboty podawcze, centra gnące, linie lakiernicze, centra obróbki drewna i aluminium, centra obróbki szkła i wiele innych.

1990

Budowanie pozycji na rynku

Lata dziewięćdziesiąte XX wieku to dla nas bardzo dynamiczny rozwój firmy. Modernizacja, rozbudowa i udoskonalanie parku maszynowego, oraz poszerzenie infrastruktury sprawiły, że bardzo szybko skala naszej produkcji wzrosła wielokrotnie. To pozwoliło nam ugruntować pozycję na rynku branży chłodniczej i postawić przed sobą ambitne cele.

1986

Powstanie firmy IGLOO

Firma IGLOO powstała w 1986 roku . Od początku istnienia przyświecała nam idea tworzenia nowatorskich urządzeń o unikalnym wyglądzie i doskonałych parametrach użytkowych.Nasza Misja

„Za każdym razem, gdy wprowadzamy nowe rozwiązania - jednocześnie inwestujemy w Wasz sukces w przyszłości”

Tworzymy kompleksową ofertę urządzeń chłodniczych, które spełniają najwyższe standardy jakościowe i funkcjonalne kreując nowe trendy rynkowe.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii polepszamy jakość życia - wspieramy środowisko naturalne redukując koszty eksploatacji tworząc nowe wartości dodane dla naszych Odbiorców

Nasza Wizja

Marka urządzeń IGLOO jest postrzegana jako synonim jakości, trwałości, wzornictwa i ergonomii w branży chłodniczej”

Branża chłodnicza ulega dynamicznym przemianom a w raz z nią potrzeby odbiorców.

Będąc liderem w technologii i innowacyjności produktów wykorzystujemy możliwości rozwoju w skali globalnej.


Polityka jakości

Każdego dnia wdrażamy Politykę Jakości. Z sukcesem wprowadziliśmy, i nieustannie doskonalimy, system jakości oparty o normę ISO 9001. Nasze produkty są konstruowane tak by spełniały wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności, były proste w obsłudze, posiadały najwyższą trwałość i atrakcyjny wygląd. Dokładamy wszelkich starań aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty:

  • Były przeznaczone dla wymagających Klientów i rynków
  • Spełniały wszystkie obowiązujące normy oraz wymagania w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności
  • Były intuicyjne i proste w obsłudze
  • Posiadały najwyższą trwałość oraz walory estetyczne

Kierujemy się dobrem naszych Klientów:

  • Wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne
  • Stale doskonaląc nasze produkty
  • Systematycznie podnosząc kwalifikacje naszych pracowników
  • Produkując urządzenia energooszczędne, dostosowane do indywidualnych potrzeb danej branży
  • Zapewniając profesjonalny serwis naszych urządzeńOchrona Środowiska

Nasze metody produkcji opracowaliśmy w taki sposób, aby nie miały one negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. Zwracamy uwagę aby nasi partnerzy biznesowi także posiadali odpowiednią politykę ekologiczną. Przy konstruowaniu urządzeń kładziemy szczególny nacisk wydajność energetyczną i wykorzystanie ekologicznych czynników chłodniczych.

Badania i rozwój

Stały postęp technologiczny to jeden z głównych kierunków rozwoju naszej firmy. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i własnemu centrum badawczo-rozwojowemu, możemy nieustannie pracować nad nowymi technologiami i ich implementacją.CSR - Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wszyscy funkcjonujemy w określonych warunkach społeczno-kulturowych. Wspieranie działań w tym obszarze jest obowiązkiem każdego odpowiedzialnego przedsiębiorcy. Z zaangażowaniem wspomagamy lokalny sport i przez lata wsparliśmy wiele talentów i pasjonatów, którzy odnoszą międzynarodowe sukcesy.

Praca w firmie IGLOO

Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów urządzeń chłodniczych w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób zaangażowanych, które są zainteresowane zatrudnieniem w dłuższej perspektywie czasowej. Prześlij do nas swoje CV i dołącz do naszego zespołu.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@igloo.plProjekty dofinansowywane przez UE

LED LIGHT IN STANDARD

LED LIGHT IN STANDARD

HACCP SOLUTIONS

HACCP SOLUTIONS

EASY SERVICE

EASY SERVICE

ECO FRIENDLY

ECO FRIENDLY R290