Praca w IGLOO

Firma IGLOO jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów urządzeń chłodniczych w Europie. Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowoczesnej stylistyce, nieustannie ulepszamy markę produktu, która zyskała uznanie w Polsce i na rynkach międzynarodowych.
Naszą wysoką pozycję zawdzięczamy doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszego zespołu pracowników. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowiska:

Magazynier – operator wózka widłowego

Do głównych zadań będzie należało:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Rozładunek towaru z wykorzystaniem wózka widłowego
  • Przechowywanie i składowanie towaru
  • Obsługa urządzeń technicznych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową, dbanie o porządek
  • Organizacja pracy własnej zgodnie z przepisami BHP i P.POŻ.

Zapraszamy do naszego zespołu jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Masz doświadczenie jako operator wózka widłowego oraz wózków bocznych
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Cechuje Cię sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Operator prasy krawędziowej CNC

Miejsce pracy: Stary Wiśnicz

Zadania:

  • Obsługa i programowanie maszyn CNC - pras krawędziowych
  • Uzbrajanie prasy w narzędzia
  • Raportowanie pracy w systemie MRP
  • Współpraca z innymi operatorami
  • Od kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia zawodowego/ technicznego w kierunkach takich jak metalurgia ślusarstwo, obróbka metali lub pokrewnych
  • Minimum rocznego doświadczenia na powyższym stanowisku
  • Umiejętności samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego
  • Znajomości narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz, miara)
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Zaangażowania w ścisłej współpracy z zespołem produkcyjnym i kadrą kierowniczą

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Przejście na umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie dopasowane do kwalifikacji i zaangażowania
  • Pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia na życie
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej

Osoby zainteresowane objęciem stanowiska prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@igloo.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Igloo z siedzibą w Starym Wiśniczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.