Kontakt

IGLOO

Stary Wiśnicz 289
32-720 Nowy Wiśnicz, Poland

+48 146621910, fax: +48 146621912

NIP: 868-000-50-40

info@igloo.pl

www.igloo.pl

N49° 55' 40.4005"
E20° 27' 50.2529"

Biuro Obsługa Klienta

Janik Katarzyna
tel. +48 14 662 19 31
katarzyna.janik@igloo.pl

Rudnik Monika
tel. +48 14 662 19 35
monika.rudnik@igloo.pl

Węgrzyn Tomasz
tel. +48 14 662 19 34
tomasz.wegrzyn@igloo.pl

Żelichowski Robert
tel. +48 14 662 19 30
robert.zelichowski@igloo.pl

Regionalni przedstawiciele handlowi

Kuchta Mariusz
Regionalny Kierownik
Sprzedaży
Polska północno
– zachodnia
tel. +48 695 660 401
mariusz.kuchta@igloo.pl

Michał Iwański
Regionalny Kierownik Sprzedaży
województwa: łódzkie,
kujawsko-pomorskie, podlaskie, warmińsko-
mazurskie, dolnośląskie
tel. +48 605 661 173
michal.iwanski@igloo.pl

Przetargi

tel: +48 14 662 19 40
przetargi@igloo.pl

Marketing i Reklama

tel: + 48 14 662 19 47
marketing@igloo.pl

Transport i logistyka

tel: +48 14 662 19 22
zbyt@igloo.pl

Zaopatrzenie

tel: +48 14 662 19 25
zaopatrzenie@igloo.pl

Marta Rudek
tel: +48 14 662 19 25

Matlęga Jacek
tel: +48 14 662 19 28

Kokoszka Małgorzata
tel: +48 14 662 19 26

Serwis

INFOLINIA: 0801 080 257
serwis@igloo.pl

Części zamienne

Księgowość i windykacja

tel.: +48 14 662 19 10, fax: +48 14 662 19 12
info@igloo.pl

Konta bankowe

BANK HANDLOWY w Warszawie S.A.
ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa

PLN PL 33 1030 1188 0000 0000 0027 5201
EUR PL 92 1030 1188 0000 0000 0027 5206
USD PL 06 1030 1188 0000 0000 0027 5202

SWIFT:

CITI PLPX

BGŻ BNP PARIBAS S.A.
ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa

PLN PL 17 1600 1462 1841 5903 6000 0001
EUR PL 87 1600 1462 1841 5903 6000 0002
USD PL 60 1600 1462 1841 5903 6000 0003

SWIFT:

PPAB PLPK

 

Formularz kontaktowy

Please refrain from entering
your Last Name here:



 * Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie IGLOO z siedzibą w Stary Wiśnicz 289, 32-720 Nowy Wiśnicz, oraz na przetwarzanie w celach marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a, iż podanie danych jest całkowicie dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych i ich poprawiania.


 * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od IGLOO z siedzibą w Stary Wiśnicz 289, 32-720 Nowy Wiśnicz, informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002, o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).


 *  Znam i akceptuję Politykę Prywatności i wykorzystania plików cookies.

Please solve the equation shown in the graphic. If you can't read the code, click the image to generate a new one or contact your site admin.
Wpisz wynik