Close

Igloo TV

Witamy na kanale IGLOO TV

Na kanale IGLOO TV zobaczycie nowości produktowe oraz rozwiązania technologiczne unikalne na skalę światową. Zaprezentujemy produkowane przez IGLOO urządzenia, ich funkcje oraz cechy którymi się charakteryzują.

Zaprezentujemy również usługi jakie świadczy firma IGLOO takie jak serwis czy montaż. Rownież nowe technologie które są wprowadzane specjalnie dla naszych klientów: monitoring czy zdalne zarządzanie. które ułatwia zarządzanie business'em

Zapraszamy do oglądania kanału IGLOO TV

Wydarzenia

Targi Expo Sweet 2020 / Warszawa


Podczas jednych z ostatnich targów przed epidemią KORONO WIRUSA zaprezentowaliśmy najnowsze urządzenia dla branży cukierniczo-piekarniczej.

Targi Euroshop 2020


Short report from EUROSHOP 2020 fairs. IGLOO more than cooling presented 10 new products in one stand !!!

Targi Retail Show 2019


Jesteśmy polskim producentem komercyjnych urządzeń chłodniczych dla sektora wyposażenia sklepów spożywczych, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii.

Targi EuroShop 2017


Zapraszamy na krótką relację ze stoiska firmy IGLOO podczas targów EuroShop 2017.

Produkty

Remodeling sklepu - Wrocław


Przedstawiamy film zrealizowany w delikatesach Tradycja & Jakość we Wrocławiu. Sklep został poddany remodelingowi, aby uzyskać jak najlepsze efekty związane z oszczędnością energii oraz nowoczesny design. Do wyposażenia sklepu zostały wykorzystane flagowe urządzenia firmy IGLOO: #witryny chłodnicze VARIO, #lady chłodnicze PROXIMA, #regały…

Oszczędność energii na poziomie…


Szalejąca inflacja i rosnące ceny energii to wyzwanie zarówno dla konsumenta jak i przedsiębiorcy. W takim otoczeniu inwestycje, które pozwalają redukować koszty są szczególnie ważne. Zatem jak sprawić, by sklep był jednocześnie nowoczesny i energooszczędny?

Dbamy o oszczędności naszych…


Dbamy o oszczędności naszych Klientów. Wprowadzony na rynek Agregat Inwerterowy MULTICOOL + pozwala na oszczędności energii elektrycznej. Obecny film przedstawia korzyści oraz konkretne realizacje wykonane w tym roku.

Zrób z nami swój sklep


Prezentujemy najnowszą realizację sklepu wyposażonego w urządzenia IGLOO pt. "Zrób z nami swój sklep" w miejscowości Brodnica. Projekt i realizacja wykonana przez firmę Centrum Wyposażenia Sklepów i Gastronomii.

Agregaty inwerterowe MULTICOOL


Zobacz jak można zaoszczędzić 40% energii w Twoim sklepie. Prezentowany film przedstawia sklep z sieci Lewiatan w Łaziskach Dolnych. Agregaty inwerterowe MULTICOOL oraz meble chłodnicze firmy IGLOO zostały zamontowane i przynoszą oszczędności finansowe.

SWEET INSPIRATIONS - produkty,…


Prezentujemy najnowszy film z produktami, dedykowanymi do cukierni i piekarni - „SWEET INSPIRATIONS”. Przedstawionych jest aż 5 linii dedykowanych urządzeń piekarniczo-cukierniczych ( Cube, Cube2, Pastella, Paris, Innova).

Idealne rozwiązanie dla sklepu:…


Wobec faktu rosnących cen za energię i spadku rentowności sklepów, niezależnie od ich formatu, właściciele i osoby zarządzające poszukują oszczędnych i ekologicznych rozwiązań do swoich marketów. Idealnym rozwiązaniem są agregaty inwerterowe MultiCool, produkowane przez IGLOO, pozwalające zaoszczędzić aż 40% energii związanej z chłodnictwem.

Delikatesy Rolnik


Przedstawiamy film z realizacji delikatesów ROLNIK należący do gminnej spółdzielni w Złotowie, w której wykorzystano urządzenia IGLOO. Projekt pokazuje wykonanie inwestycji „od projektu po realizację”. Zachęcamy do oglądania. #igloomorethancooling

Gondola mroźnicza ICECRAFT


Gondola mroźnicza ICECRAFT dedykowana jest do sklepów samoobsługowych. Zapewnia bardzo łatwy dostęp do przechowywanych w nich produktów, różnego typu mrożonek (takich jak mieszanki owocowe i warzywne, czy gotowe dania mrożone).

Delikatesy Market Point w Krakowie


Delikatesy Market Point w Krakowie oraz PASSA w Bochni. Sklep o powierzchni ponad 1200 m2. Znajdują się tam urządzenia IGLOO, zarówno witryny jak i lady chłodnicze. Pokazany jest jeden z najdłuższych ciągów urządzeń – lad PROXIMA SQR.

Samos Deep


Wersja witryny chłodniczych z linii SAMOS DEEP, w której zastosowano zasilanie wyłącznie agregatem zewnętrznym. Przestrzeń ekspozycyjna przystosowana została do ekspozycji mięs, wyrobów wędliniarskich, serów itp. Urządzenie może być łączone w ciągi. Na uwagę zasługuje nowoczesna stylistyka urządzenia uzyskana poprzez zastosowanie szyby prostej.…

CONVENIENCE STORE COLLECTION


Prezentujemy najnowszy film z produktami, dedykowanymi do sklepów typu CONVENIENCE. Zawiera on przykładowe urządzenia, które są wyposażeniem takich sklepów. Stworzona została specjalna dedykowana wizualizacja przedstawiająca cały sklep wyposażony w urządzenia IGLOO !!! Jak widać cały sklep można wyposażyć w jedn

Wywiad Spożywcza TV - Agregaty…


Wywiad pokazuje jakie korzyści można osiągnąć przy zastosowaniu w sklepie agregatów inwerterowych MULTICOOL + produktowanych przez firmę IGLOO. Korzyścią są oszczędności na poziomie nawet 40% energii pobieranej przez meble chłodnicze i grzewcze. Inwestycja zwraca się w krótkim okresie czasu, a zysk widoczny jest w comiesięcznych niższych…

Proxima SQR


Proxima SQR FULL LIGHT to wersja PROXIMY z frontową szybą prostą. Nie posiada sztucznego oświetlenia. Lada jest zasilana agregatem zewnętrznym i zaprojektowana została z myślą o największych powierzchniach sprzedażowych. Urządzenie posiada teleskopowy system podnoszonych szyb. Atutem jest także możliwość równomiernego rozmieszczenia podstaw…

Sklepy CONVENIENCE - ABC Rumia


Prezentujemy realizację projektu, w którym wykorzystano urządzenia IGLOO, zarówno lady chłodnicze, czy witryny chłodnicze oraz dedykowane urządzenia cukiernicze. Wszystko to znajduje się w sklepie typu CONVENIENCE, które bardzo dynamicznie rozwijają się na rynku. Firma IGLOO posiada pełen wachlarz urządzeń, aby wyposażyć cały sklep tego…

Level


LEVEL firmy Igloo to nowoczesna szafoboneta pozwalająca na maksymalne wykorzystanie powierzchni sprzedażowych. Urządzenie zasilane agregatem zewnętrznym. Posiada szybę frontową 3 komorową, oświetlenie LED, dodatkowo przestrzeń ekspozycji została zaprojektowana tak aby uzyskać wysoką przejrzystość i widoczność prezentowanych produktów.

Innova - Players Cafe Liberia…


Film zrealizowany na lotnisku w Kostaryce, w restauracji, która została poddana renowacji. W roli głównej oprócz pracowników, jest ciąg urządzeń INNOVA.

Tobago 3


TOBAGO 3 to nowa wersja dobrze znanego niskiego regału chłodniczego. Urządzenie oferowane jest z agregatem zewnętrznym, oferując możliwość swobodnego zestawiania modułów w ciągi i wyspy sprzedażowe. Nowoczesny design TOBAGO 3 w połączeniu z innowacyjnym oświetleniem LED z automatyczną kompensacją mocy (PF) tworzy atrakcyjne i efektywne miejsce…

Vario 3


Gabriela Biernat w wywiadzie z Grzegorzem Olchawą poznaje zalety nowej lini regałów chłodniczo mroźniczych VARIO 3 firmy IGLOO.

Basia Neo


Lada chłodnicza BASIA została zaprojektowana do sprzedaży i ekspozycji nabiału, wędlin, mięsa i serów. Urządzenie jest odświeżoną wersją „BASIA 2” i produkowane jest w różnych wymiarach oraz opcjach wykonania. Wyróżnia się dużą powierzchnią ekspozycyjną, delikatnym profilem oraz szerokim blatem roboczym. Idealnie sprawdza się jako urządzenie…

Cube 2


Nowa linia urządzeń do cukiernictwa i piekarnictwa „CUBE 2”. Przedstawionych jest aż 46 typów i wariantów tych urządzeń. Podpowiadamy jak wyposażyć swoją cukiernię i piekarnię, tak aby oprócz nietuzinkowych urządzeń była również spójna stylistycznie i miała nietypowy design.

Nowa linia urządzeń do cukiernictwa…


Podpowiadamy jak wyposażyć swoją cukiernię i piekarnię, tak aby oprócz nietuzinkowych urządzeń była również spójna stylistycznie i miała nietypowy design.

Profrost i Experci - IGLOO, regały…


Wielkość ma znaczenie... w kontekście zastosowania odpowiednich regałów chłodniczych i efektywnego wykorzystania powierzchni sklepu oczywiście ;-) Jak optymalnie zagospodarować przestrzeń sprzedażową dla produktów wymagających chłodzenia? Dowiecie się od naszego eksperta, którego już dobrze znacie. Zapraszamy!

Urządzenia anty-bakteryjne –…


Urządzenia zawierają wbudowany moduł „BOX UV-C”, który likwiduje bakterie, wirusy i grzyby w 99% !!! Moduł jest BEZPIECZNY (zamknięty w specjalnej obudowie), a zasada działania BARDZO prosta. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji i filmu.

Profrost & eksperci


Michał Iwański, Manager ds. Agregatów i Systemów Chłodniczych firmy IGLOO i Andrzej Świtaj, dyrektor Handlowy firmy Profrost, omawiają specyfikę lad chłodniczych. Proponują jakie rozwiązania zastosować w sklepach i czym kierować się przy ich wyborze.

Etykiety energetyczne


Informujemy, iż urządzenia produkowane w firmie IGLOO posiadają etykiety energetyczne. Zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE, od 1 marca 2021 komercyjne urządzenia chłodnicze z funkcją sprzedaży bezpośredniej należy oznaczać etykietami określającymi ich klasę energetyczną.

Innova


Modelowy system wyposażenia Innova składa się z mebli: chłodniczych, neutralnych oraz z całej gamy urządzeń grzewczych. W linii Innova zastosowaliśmy jedyny na polskim rynku system wysuwania frontowej szyby. Który pozwala nam swobodnie wyczyścić szyby od strony wewnętrznej i utrzymać witrynę w należytej czystości.

HELLO o produktach


Prezentacja urządzeń dedykowanych do handlu i gastronomii, pokazujący w skróconej formule portfolio produktów.

VARIO 3 - perfect for supermarket


W firmie IGLOO wiemy, iż urządzenia chłodnicze podnoszą funkcjonalność wielkopowierzchniowych sklepów. Kierując się potrzebami naszych klientów stworzyliśmy rodzinę regałów marketowych VARIO.

VARIO - Regał marketowy


Aby nadążyć za potrzebami naszych użytkowników stworzyliśmy rodzinę regałów marketowych VARIO. Vario to nowa filozofia sprzedaży, inne spojrzenie na bryłę urządzenia, które daje więcej funkcjonalności.

Samos Self Service Ready by IGLOO


Innowacja dla kategorii lad chłodniczych - self service ready - to całkiem nowe spojrzenie na zarządzanie przestrzenią ekspozycji.

PETRO - Nowa linia urządzeń IGLOO


PETRO to linia urządzeń IGLOO dedykowana sektorowi convenience. W wyspie zastosowano mini regały: chłodnicze i neutralne, co pozwala na eksponowanie produktów spożywczych różnych kategorii. Serię PETRO uzupełniają mini regały chłodnicze: zamknięte – z szybą frontową giętą (PETRO) oraz otwarte (PETRO OPEN).

PETRO SELECT - Nowa linia urządzeń…


PETRO SELECT to najnowsza linia urządzeń IGLOO dedykowana nowym formatom sklepów, takich jak local store (nieduże sklepy osiedlowe) lub stacje paliw. W wyspie zastosowano miniregały: chłodnicze i neutralne, co pozwala na przechowywanie różnorodnych produktów spożywczych. Serię PETRO uzupełniają miniregały chłodnicze: zamknięte – z szybą frontową…

Filmy wizerunkowe

VIDEO STORY IGLOO 2021


Prezentujemy podsumowanie działań firmy IGLOO, które nastąpiły w 2021 roku. Działania obejmowały zarówno wdrożenie wielu nowych produktów, wydarzenia handlowe, nowe inwestycje, jak również otrzymane nagrody. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

IGLOO Around the World


Jesteśmy polskim producentem urządzeń chłodniczych, agregatów inwerterowych i kogeneracyjnych dla branży spożywczej /markety i supermarkety/, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii. Świadczymy usługi około sprzedażowe (serwisowe, montażowe, modernizacyjne) oraz wdrażamy nowe technologie (monitoring i zdalne zarządzanie), które ułatwiają…

Nagroda MADE IN POLAND 2021


W dniach 1-2 lipca 2021 w Berlinie, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, oraz Ambasady Rzeczypospolitej w Niemczech odbył się II Kongres Made in Poland. Kongres „Made in Poland” organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości, to międzynarodowe wydarzenie poświęcone rozwojowi polskiej gospodarki. Ma na celu wyeksponowanie…

CSR IGLOO


IGLOO bierze odpowiedzialność za misję społeczną, jaką powinien pełnić biznes w Polsce. Za szczególnie ważne uważamy wspieranie lokalnego sportu.

Witamy na kanale IGLOO TV


Na kanale IGLOO TV zobaczycie nowości produktowe oraz rozwiązania technologiczne unikalne na skalę światową. Zaprezentujemy produkowane przez IGLOO urządzenia, ich funkcje oraz cechy którymi się charakteryzują.

IGLOO - sponsor wyprawy "AZJA…


16624km, 42 dni w podróży, 2276 litrów spalonego paliwa, 6 krajów, 11 granic - to tylko niektore liczby. Ani obne, ani żadne kwieciste opisy nie oddadzą przeżytych przygód podczas półtoramiesięcznej wędrówki samochodowej po górach, pustyniach, stepach i Azji Środkowej.

Realizacje

Zobacz realizacje IGLOO
w różnych sklepach
na całym świecie.

WSPARCIE TECHNICZNE

Posiadamy punkty serwisowe
w całym kraju.
Działamy szybko i skutecznie.

NOWOŚCI

Poznaj najnowsze urządzenia IGLOO,
które wprowadzamy na rynek.

KARIERA

Jeśli szukasz pracy,
zapraszamy do IGLOO.
Przedstawiamy najnowsze oferty.

Kolorystyka