Close

Igloo TV

Witamy na kanale IGLOO TV

Na kanale IGLOO TV zobaczycie nowości produktowe oraz rozwiązania technologiczne unikalne na skalę światową. Zaprezentujemy produkowane przez IGLOO urządzenia, ich funkcje oraz cechy którymi się charakteryzują.

Zaprezentujemy również usługi jakie świadczy firma IGLOO takie jak serwis czy montaż. Rownież nowe technologie które są wprowadzane specjalnie dla naszych klientów: monitoring czy zdalne zarządzanie. które ułatwia zarządzanie business'em

Zapraszamy do oglądania kanału IGLOO TV

Produkty i serwis

Innova - Players Cafe Liberia…


Film zrealizowany na lotnisku w Kostaryce, w restauracji, która została poddana renowacji. W roli głównej oprócz pracowników, jest ciąg urządzeń INNOVA.

Tobago 3


TOBAGO 3 to nowa wersja dobrze znanego niskiego regału chłodniczego. Urządzenie oferowane jest z agregatem zewnętrznym, oferując możliwość swobodnego zestawiania modułów w ciągi i wyspy sprzedażowe. Nowoczesny design TOBAGO 3 w połączeniu z innowacyjnym oświetleniem LED z automatyczną kompensacją mocy (PF) tworzy atrakcyjne i efektywne miejsce…

Vario 3


Gabriela Biernat w wywiadzie z Grzegorzem Olchawą poznaje zalety nowej lini regałów chłodniczo mroźniczych VARIO 3 firmy IGLOO.

Basia Neo


Lada chłodnicza BASIA została zaprojektowana do sprzedaży i ekspozycji nabiału, wędlin, mięsa i serów. Urządzenie jest odświeżoną wersją „BASIA 2” i produkowane jest w różnych wymiarach oraz opcjach wykonania. Wyróżnia się dużą powierzchnią ekspozycyjną, delikatnym profilem oraz szerokim blatem roboczym. Idealnie sprawdza się jako urządzenie…

Cube 2


Nowa linia urządzeń do cukiernictwa i piekarnictwa „CUBE 2”. Przedstawionych jest aż 46 typów i wariantów tych urządzeń. Podpowiadamy jak wyposażyć swoją cukiernię i piekarnię, tak aby oprócz nietuzinkowych urządzeń była również spójna stylistycznie i miała nietypowy design.

Profrost i Experci - IGLOO, regały…


Wielkość ma znaczenie... w kontekście zastosowania odpowiednich regałów chłodniczych i efektywnego wykorzystania powierzchni sklepu oczywiście ;-) Jak optymalnie zagospodarować przestrzeń sprzedażową dla produktów wymagających chłodzenia? Dowiecie się od naszego eksperta, którego już dobrze znacie. Zapraszamy!

Urządzenia anty-bakteryjne –…


Urządzenia zawierają wbudowany moduł „BOX UV-C”, który likwiduje bakterie, wirusy i grzyby w 99% !!! Moduł jest BEZPIECZNY (zamknięty w specjalnej obudowie), a zasada działania BARDZO prosta. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji i filmu.

Profrost & eksperci


Michał Iwański, Manager ds. Agregatów i Systemów Chłodniczych firmy IGLOO i Andrzej Świtaj, dyrektor Handlowy firmy Profrost, omawiają specyfikę lad chłodniczych. Proponują jakie rozwiązania zastosować w sklepach i czym kierować się przy ich wyborze.

Etykiety energetyczne


Kolejny odcinek filmu prezentowany w IGLOO TV, został poświęcony przekazaniu informacji o zasadach oznaczania urządzeń etykietami energetycznymi. Przedstawione zostaną parametry jakie muszą się na nich znaleźć i co one oznaczają.

Innova


Modelowy system wyposażenia Innova składa się z mebli: chłodniczych, neutralnych oraz z całej gamy urządzeń grzewczych. W linii Innova zastosowaliśmy jedyny na polskim rynku system wysuwania frontowej szyby. Który pozwala nam swobodnie wyczyścić szyby od strony wewnętrznej i utrzymać witrynę w należytej czystości.

HELLO o produktach


Prezentacja urządzeń dedykowanych do handlu i gastronomii, pokazujący w skróconej formule portfolio produktów.

VARIO 3 - perfect for supermarket


W firmie IGLOO wiemy, iż urządzenia chłodnicze podnoszą funkcjonalność wielkopowierzchniowych sklepów. Kierując się potrzebami naszych klientów stworzyliśmy rodzinę regałów marketowych VARIO.

VARIO - Regał marketowy


Aby nadążyć za potrzebami naszych użytkowników stworzyliśmy rodzinę regałów marketowych VARIO. Vario to nowa filozofia sprzedaży, inne spojrzenie na bryłę urządzenia, które daje więcej funkcjonalności.

Samos Self Service Ready by IGLOO


Innowacja dla kategorii lad chłodniczych - self service ready - to całkiem nowe spojrzenie na zarządzanie przestrzenią ekspozycji.

PETRO - Nowa linia urządzeń IGLOO


PETRO to linia urządzeń IGLOO dedykowana sektorowi convenience. W wyspie zastosowano mini regały: chłodnicze i neutralne, co pozwala na eksponowanie produktów spożywczych różnych kategorii. Serię PETRO uzupełniają mini regały chłodnicze: zamknięte – z szybą frontową giętą (PETRO) oraz otwarte (PETRO OPEN).

PETRO SELECT - Nowa linia urządzeń…


PETRO SELECT to najnowsza linia urządzeń IGLOO dedykowana nowym formatom sklepów, takich jak local store (nieduże sklepy osiedlowe) lub stacje paliw. W wyspie zastosowano miniregały: chłodnicze i neutralne, co pozwala na przechowywanie różnorodnych produktów spożywczych. Serię PETRO uzupełniają miniregały chłodnicze: zamknięte – z szybą frontową…

Wydarzenia

Targi Expo Sweet 2020 / Warszawa


Podczas jednych z ostatnich targów przed epidemią KORONO WIRUSA zaprezentowaliśmy najnowsze urządzenia dla branży cukierniczo-piekarniczej.

Targi Euroshop 2020


Short report from EUROSHOP 2020 fairs. IGLOO more than cooling presented 10 new products in one stand !!!

Targi Retail Show 2019


Jesteśmy polskim producentem komercyjnych urządzeń chłodniczych dla sektora wyposażenia sklepów spożywczych, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii.

Targi EuroShop 2017


Zapraszamy na krótką relację ze stoiska firmy IGLOO podczas targów EuroShop 2017.

Filmy wizerunkowe

Nagroda MADE IN POLAND 2021


W dniach 1-2 lipca 2021 w Berlinie, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, oraz Ambasady Rzeczypospolitej w Niemczech odbył się II Kongres Made in Poland. Kongres „Made in Poland” organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości, to międzynarodowe wydarzenie poświęcone rozwojowi polskiej gospodarki. Ma na celu wyeksponowanie…

CSR IGLOO


IGLOO bierze odpowiedzialność za misję społeczną, jaką powinien pełnić biznes w Polsce. Za szczególnie ważne uważamy wspieranie lokalnego sportu.

Witamy na kanale IGLOO TV


Na kanale IGLOO TV zobaczycie nowości produktowe oraz rozwiązania technologiczne unikalne na skalę światową. Zaprezentujemy produkowane przez IGLOO urządzenia, ich funkcje oraz cechy którymi się charakteryzują.

IGLOO - sponsor wyprawy "AZJA…


16624km, 42 dni w podróży, 2276 litrów spalonego paliwa, 6 krajów, 11 granic - to tylko niektore liczby. Ani obne, ani żadne kwieciste opisy nie oddadzą przeżytych przygód podczas półtoramiesięcznej wędrówki samochodowej po górach, pustyniach, stepach i Azji Środkowej.

Realizacje

Zobacz realizacje IGLOO
w różnych sklepach
na całym świecie.

KARIERA

Jeśli szukasz pracy,
zapraszamy do IGLOO,
przedstawiamy najnowsze oferty.

SERWIS

Posiadamy punkty serwisowe
w całym kraju / 24 h na dobę/.
Działamy szybko i skutecznie.

NOWOŚCI

Poznaj najnowsze urządzenia IGLOO,
które wprowadzamy na rynek.

Kolorystyka