Close

Igloo TV

Witamy na kanale IGLOO TV

Na kanale IGLOO TV zobaczycie nowości produktowe oraz rozwiązania technologiczne unikalne na skalę światową. Zaprezentujemy produkowane przez IGLOO urządzenia, ich funkcje oraz cechy którymi się charakteryzują.

Zaprezentujemy również usługi jakie świadczy firma IGLOO takie jak serwis czy montaż. Rownież nowe technologie które są wprowadzane specjalnie dla naszych klientów: monitoring czy zdalne zarządzanie. które ułatwia zarządzanie business'em

Zapraszamy do oglądania kanału IGLOO TV

Produkty i serwis

Profrost & eksperci


Michał Iwański, Manager ds. Agregatów i Systemów Chłodniczych firmy IGLOO i Andrzej Świtaj, dyrektor Handlowy firmy Profrost, omawiają specyfikę lad chłodniczych. Proponują jakie rozwiązania zastosować w sklepach i czym kierować się przy ich wyborze.

Etykiety energetyczne


Kolejny odcinek filmu prezentowany w IGLOO TV, został poświęcony przekazaniu informacji o zasadach oznaczania urządzeń etykietami energetycznymi. Przedstawione zostaną parametry jakie muszą się na nich znaleźć i co one oznaczają.

CUBE 2 kompletna linia urządzeń…


Jeżeli poszukujesz nowoczesnych i niezawodnych mebli chłodniczych z możliwością dowolnej konfiguracji urządzeń - to oferta dla Ciebie

Innova


Modelowy system wyposażenia Innova składa się z mebli: chłodniczych, neutralnych oraz z całej gamy urządzeń grzewczych. W linii Innova zastosowaliśmy jedyny na polskim rynku system wysuwania frontowej szyby. Który pozwala nam swobodnie wyczyścić szyby od strony wewnętrznej i utrzymać witrynę w należytej czystości.

HELLO o produktach


Prezentacja urządzeń dedykowanych do handlu i gastronomii, pokazujący w skróconej formule portfolio produktów.

VARIO 3 - perfect for supermarket


W firmie IGLOO wiemy, iż urządzenia chłodnicze podnoszą funkcjonalność wielkopowierzchniowych sklepów. Kierując się potrzebami naszych klientów stworzyliśmy rodzinę regałów marketowych VARIO.

VARIO - Regał marketowy


Aby nadążyć za potrzebami naszych użytkowników stworzyliśmy rodzinę regałów marketowych VARIO. Vario to nowa filozofia sprzedaży, inne spojrzenie na bryłę urządzenia, które daje więcej funkcjonalności.

Samos Self Service Ready by IGLOO


Innowacja dla kategorii lad chłodniczych - self service ready - to całkiem nowe spojrzenie na zarządzanie przestrzenią ekspozycji.

PETRO - Nowa linia urządzeń IGLOO


PETRO to linia urządzeń IGLOO dedykowana sektorowi convenience. W wyspie zastosowano mini regały: chłodnicze i neutralne, co pozwala na eksponowanie produktów spożywczych różnych kategorii. Serię PETRO uzupełniają mini regały chłodnicze: zamknięte – z szybą frontową giętą (PETRO) oraz otwarte (PETRO OPEN).

PETRO SELECT - Nowa linia urządzeń…


PETRO SELECT to najnowsza linia urządzeń IGLOO dedykowana nowym formatom sklepów, takich jak local store (nieduże sklepy osiedlowe) lub stacje paliw. W wyspie zastosowano miniregały: chłodnicze i neutralne, co pozwala na przechowywanie różnorodnych produktów spożywczych. Serię PETRO uzupełniają miniregały chłodnicze: zamknięte – z szybą frontową…

Wydarzenia

Targi Expo Sweet 2020 / Warszawa


Podczas jednych z ostatnich targów przed epidemią KORONO WIRUSA zaprezentowaliśmy najnowsze urządzenia dla branży cukierniczo-piekarniczej.

Targi Euroshop 2020


Short report from EUROSHOP 2020 fairs. IGLOO more than cooling presented 10 new products in one stand !!!

Targi Retail Show 2019


Jesteśmy polskim producentem komercyjnych urządzeń chłodniczych dla sektora wyposażenia sklepów spożywczych, branży cukierniczo-piekarniczej oraz gastronomii.

Targi EuroShop 2017


Zapraszamy na krótką relację ze stoiska firmy IGLOO podczas targów EuroShop 2017.

Filmy wizerunkowe

Witamy na kanale IGLOO TV


Na kanale IGLOO TV zobaczycie nowości produktowe oraz rozwiązania technologiczne unikalne na skalę światową. Zaprezentujemy produkowane przez IGLOO urządzenia, ich funkcje oraz cechy którymi się charakteryzują.

Realizacje

Zobacz realizacje IGLOO
w różnych sklepach
na całym świecie.

KARIERA

Jeśli szukasz pracy,
zapraszamy do IGLOO,
przedstawiamy najnowsze oferty.

SERWIS

Posiadamy punkty serwisowe
w całym kraju / 24 h na dobę/.
Działamy szybko i skutecznie.

NOWOŚCI

Poznaj najnowsze urządzenia IGLOO,
które wprowadzamy na rynek.

Kolorystyka