MTB IGLOO

Firma IGLOO traktuje sport jako ważną dziedzinę życia społecznego, dlatego sponsorujemy bocheńskich kolarzy z grupy Techgis Cycling Team, realizując tym sposobem strategię aktywnego propagowania rozwoju sportu, który spełnia wychowawczą rolę wobec młodego pokolenia i kształtuje naszą kulturę wypoczynku.

JMP.race najlepszą drużyną na Tour de Pologne Amatorów!

Grupa kolarska JMP.race wspierana przez producenta urządzeń chłodniczych IGLOO bardzo dobrze zaprezentowała się na Tour de Zarówno drużynowo jak i indywidualnie kolarze potwierdzili swoje doskonałe przygotowanie do tej imprezy. Wyścig przebiegał na 30 kilometrowej bardzo wymagającej trasie z trzema słynnymi już podjazdami pod Ząb, Gliczarów oraz Bukowinę. Na starcie zjawiło się ok. 1300 kolarzy amatorów, ale również kolarzy z polskiej czołówki z licencjami oraz byłych zawodników. Konkurencja była więc ogromna.

Czytaj więcej


MTB: Pierwsze medale w nowym sezonie

W ostatnich tygodniach bocheńscy kolarze wystartowali w kilku maratonach kolarskich zdobywając pierwsze w tym sezonie laury. Sezon zaczęli przy niesprzyjającej pogodzie w zawodach w Zabierzowie. Potem był maraton z serii Cyklokarpaty 2011 w Iwoniczu Zdroju, Bike Maraton w Zawoi i zawody w Muszynie. Wkrótce kolejne starty i nowe wyzwania.

Czytaj więcej


Morderczy maraton MTB: 3. miejsce M. Salisa!

21 sierpnia odbył się jeden z najtrudniejszych i najdłuższych maratonów rowerowych w Polsce - Supermaraton MTB Kellys Podhalański. I tym razem kolarze Techgis Cycling Team postanowili dowieść swojej dobrej dyspozycji i walczyć o najwyższe miejsca na podium. Trzecie miejsce na morderczym dystansie 200 km zajął Mateusz Salis.

Czytaj więcej