Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza

Osuszacze budowlane charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością działania, sięgającą 97% co czyni bezkonkurencyjnymi w swojej klasie a producenta, firmę „IGLOO” liderem w dziedzinie nowatorskich rozwiązań wysoko sprawnych systemów osuszania pomieszczeń.

Sterylis

Sterylis - sterylizatory pomieszczeń

STERYLIZATORY POMIESZCZEŃ to innowacyjne urządzenia dezynfekująco - sterylizujące z funkcją filtracji powietrza, w których zastosowano wysokiej wydajności bakterio i wirusobójcze lampy UV-C oraz generator ozonu.

Regały i lady sklepowe

Regały i lady sklepowe

Urządzenia neutralne czyli lady i regały cukierniczo-piekarnicze oraz lady sprzedażowe, które nie posiadają właściwości chłodzących lub grzewczych – stanowią doskonałe uzupełnienie jako miejsce ekspozycji produktów nie wymagających specjalnych temperatur.

HOT - Urządzenia grzewcze

HOT - Urządzenia grzewcze

Część urządzeń jest dostępna jako urządzenia grzewcze, przeznaczone do przechowywania i eksponowania produktów w wysokich temperaturach. Doskonale sprawdzają się np. w miejscach zbiorowego żywienia.

Urządzenia specjalistyczne

Urządzenia specjalistyczne

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji urządzeń chłodniczych oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na realizację indywidualnych projektów zlecanych przez wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy.