Expo Sweet urosło już do rangi najważniejszego targowego wydarzenia branży cukierniczej w tej części Europy. Jak co roku, w warszawskiej Hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego, spotkali się producenci, dostawcy i usługodawcy związani ze słodkim światem cukiernictwa i przemysłu lodziarskiego. Konkursy, mistrzostwa profesjonalistów i amatorów, premiery, nowości i liczba wystawców sprawiają, że liczba odwiedzających rośnie, a sama impreza staje się coraz ciekawsza.

W tym roku na naszym stoisku zaprezentowaliśmy nasz dystrybutor do lodów Gelato 2 w wersji 8 smaków, urządzenie drop-in Lorenzo, witryny serii Innova i Cube 2.

Gelato 2-8, dystrybutor typu pozzetti, uzupełnia serię, w której skład do tej pory wchodziły urządzenia 6-cio i 10-cio smakowe.

Lorenzo to urządzenie typu drop-in, które daje inwestorowi całkowitą kontrolę nad ostatecznym kształtem urządzenia i ma szeroki zakres zastosowań.

Linia Innova, znana i doceniana przez klientów ekskluzywna seria została zaprezentowana w eleganckim, czarnym, wydaniu. Cube 2, nowość w naszej ofercie. Witryny z podwójną szybą, o doskonałych parametrach, dostępne w wersji open i zamkniętej. Prosta, uniwersalna forma, która wpasuje się do każdego otoczenia.


EXPO SWEET 2019 IGLOO