Nowe produkty

INNOWACJA HANDLU 2018

INNOWACJA HANDLU 2018

Samos Self Service Ready to wyjątkowy wariant bardzo popularnej lady chłodniczej Samos Deep firmy IGLOO. Oprócz standardowych rozwiązań i przewag…

2016-06-20

KOMORA WĘDZARNICZA W200

KOMORA WĘDZARNICZA W200 idealnie nadaje się do wędzenia mięsa, wędlin, serów oraz ryb.Temperatury osiągane wewnątrz komory wędzarniczej pozwalają używać jej także jako grill, piekarnik, a nawet wolnowar. Pojemność załadowcza komory to 50 kg!


2016-02-01

PETRO - NOWA LINIA MINIREGAŁÓW…

PETRO SELECT to najnowsza linia urządzeń IGLOO dedykowana nowym formatom sklepów, takich jak local store (nieduże sklepy osiedlowe) lub stacje paliw. W wyspie zastosowano miniregały: chłodnicze i neutralne, co pozwala na przechowywanie różnorodnych produktów spożywczych. Zachęcamy do zapoznania się z filmem prezentującym PETRO SELECT.


KAMELEO ICE nowy dystrybutor do lodów w ofercie IGLOO

KAMELEO ICE nowy dystrybutor…

Kameleo Ice to 10-cio smakowy dystrybutor do lodów gałkowych o bardzo nowoczesnej stylistyce. Urządzenie zostało wyposażony w dynamiczny system…

2015-01-28

THE NEW WAY OF DESIGN 2015

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 15 lutego wdrażamy do produkcji 15 nowych wariantów urządzeń w kategoriach lady chłodnicze, regały chłodnicze o raz u rządzenia impulsowe. W związku z wprowadzeniem nowej oferty urządzeń przekazujemy na Państwa ręce KATALOG NOWOŚCI 2015 pod hasłem „THE NEW WAY OF DESIGN”.


2013-06-25

Seria urządzeń o długości 3.75…

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma IGLOO rozszerzyła ofertę wybranych grup urządzeń chłodniczych o moduł długości 3.75 m. Propozycja obejmuje lady i regały chłodnicze, cukiernicze, linie wydawcze GASTROO i inne.