Z przyjemnością informujemy, iż firma IGLOO została wyróżniona przyznaniem nagrody „Polska Nagroda Innowacyjności 2021” !!!

Nagrody zostały przyznane podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 5-7 października 2021 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Firma IGLOO sp. z o.o. decyzją Rady Kongresu znalazła się w szacownym gronie ponad 100 firm, których działalność w 2021 r. oceniona została jako innowacyjna. Wyróżnienie przypadło tylko kilku organizacjom, w tym firmie IGLOO !!!Oceniane były różnego rodzaju produkty i usługi, które w znaczący sposób wpływają na rozwój gospodarki. Udział w kongresie był kolejnym wyróżnieniem dla spółki IGLOO w tym roku, co motywuje firmę do dalszego dynamicznego rozwoju oraz potwierdza jej coraz mocniejszą pozycję na rynku krajowym i europejskim – podsumowuje Tomasz Młynarski Prezes Zarządu.
Polski Kongres Przedsiębiorczości jest jednym z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.