2023-03-16

Firtella - Nowa linia urządzeń…

Linia witryn Firtella zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych konceptach sprzedażowych, w których niezbędna jest elastyczność aranżacji i możliwość szybkiej reakcji na zmianę asortymentu, nawet w ciągu dnia.


2022-08-30

Jeden VARIANT wiele wariantów

Innowacyjne podejście do budowy regałów chłodniczych pozwoliło na stworzenie konstrukcji, która umożliwia swobodną zmianę wybranych wariantów urządzenia, bez konieczności całkowitego demontażu. Specjalnie zaprojektowany profil pozwala na instalację rolet lub wybranego systemu drzwi – przesuwnych lub uchylnych – w zależności od indywidualnych…


2022-08-24

IGLOO z autorską pompą ciepła…

Pompy ciepła – to hasło, które obecnie elektryzuje wszystkich mieszkańców Polski, Europy i reszty świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wykorzystując nasze kompetencje i ponad 35-letnie doświadczenie w chłodnictwie, stworzyliśmy od podstaw inwerterową, propanową (R290) pompę ciepła typu monoblok – IGLOO MultiTherma.


2022-06-23

Gastrolinie Premium - Produkty…

Jeżeli poszukujesz nowoczesnychmi niezawodnych mebli chłodniczych z możliwością dowolnej konfiguracji urządzeń - to oferta dla Ciebie


2022-04-26

5 linii urządzeń cukierniczo…

Nowość, katalog produktów Sweet Inspirations, dedykowany do cukierni, kawiarni, piekarni i restauracji. Posiadamy już aż 5 linii urządzeń cukierniczo - piekarniczych.


2022-03-30

PRESTIŻ w GABLOTACH - nowa linia…

Prezentujemy kolejną linię urządzeń dedykowanych dla branży piekarniczo-cukierniczej pod nazwą „PARIS” Urządzenia z linii Paris zostały zaprojektowane tak aby klienci mogli zobaczyć produkty w całej okazałości. Cała linia urządzeń składa się z wielu modułów, które łatwo można dopasować do każdej powierzchni sklepu. Urządzenia idealnie…


2022-02-01

Wyspy sprzedażowe TOBAGO 3

Prezentujemy urządzenia TOBAGO 3 ułożone w wyspy sprzedażowe. Idealnie sprawdzają się w nowo otwartym sklepie w Krakowie.


2021-04-27

Basia NEO

W roku 2021 powstała lada chłodnicza Basia Neo. Lada chłodnicza Basia Neo została zaprojektowana do sprzedaży i ekspozycji nabiału, wędlin, mięsa i serów.


2021-09-07

ICECRAFT gondola mroźnicza

w najnowsze światowe trendy technologiczne i użytkowe. Gondola posiada wbudowany agregat wewnętrzny z ekologicznym czynnikiem R 290. Idealnie uzupełnia linię regałów VARIO 3 dopasowując się do nich stylistycznie. Design ICECRAFT-a nawiązuje do linii regałów VARIO 3 i idealnie uzupełnia ofertę IGLOO.


2021-07-19

Urządzenia anty-bakteryjne –…

Urządzenia zawierają wbudowany moduł „BOX UV-C”, który likwiduje bakterie, wirusy i grzyby w 99% !!! Moduł jest BEZPIECZNY (zamknięty w specjalnej obudowie), a zasada działania BARDZO prosta. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji i filmu.


2021-06-28

MAXIM 2 witryna chłodnicza do…

MAXIM 2 to znakomite rozwiązanie do ekspozycji produktów spożywczych sprzedawanych w formacie samoobsługowym, impulsowym. Zostało zaprojektowane tak, aby był maksymalny dostęp do produktów jak również transparentność z 4 stron. Znakomicie sprawdzi się zarówno w mniejszych sklepach jak również w supermarketach. Posiada zestaw kółek, dzięki…


2021-03-23

Unikalny narożnik zewnętrzny…

Jedyny w swoim rodzaju wielofunkcyjny narożnik z linii CUBE 2, dzięki któremu zyskujesz na przestrzeni sklepu nie zmniejszając ekspozycji towaru.


2022-04-25

Linia urządzeń do cukiernictwa…

Witryna cukiernicza CUBE to bardzo elegancka i nowoczesna forma wzornicza. Charakteryzuje się panoramiczną przestrzenią ekspozycyjną. Dziękizastosowaniu bardzo dużych powierzchni szklanych jest doskonałym miejscem by wyeksponować ciasta, torty, wyroby czekoladowe.


2021-02-16

Nowa linia regałów chłodniczych…

VARIO 3 to najnowsza linia regałów chłodniczych wprowadzających najnowsze innowacje technologiczne spełniające zapotrzebowanie naszych Klientów dostosowane do sklepów wielkopowierzchniowych.