2023-03-23

King Inverter - energooszczędne regały chłodnicze

Energooszczędny regał chłodniczy KING INVERTER to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą dbać o środowisko i jednocześnie obniżyć koszty energii elektrycznej. Ten zaawansowany technologicznie regał chłodniczy został zaprojektowany z myślą o maksymalnej efektywności energetycznej, co pozwala na znaczne ograniczenie zużycia energii…


2023-03-16

Firtella - Nowa linia urządzeń dla cukiernictwa

Linia witryn Firtella zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych konceptach sprzedażowych, w których niezbędna jest elastyczność aranżacji i możliwość szybkiej reakcji na zmianę asortymentu, nawet w ciągu dnia.


2022-08-30

Jeden VARIANT wiele wariantów

Innowacyjne podejście do budowy regałów chłodniczych pozwoliło na stworzenie konstrukcji, która umożliwia swobodną zmianę wybranych wariantów urządzenia, bez konieczności całkowitego demontażu. Specjalnie zaprojektowany profil pozwala na instalację rolet lub wybranego systemu drzwi – przesuwnych lub uchylnych – w zależności od indywidualnych…


2022-08-24

IGLOO z autorską pompą ciepła – IGLOO MultiTherma

Pompy ciepła – to hasło, które obecnie elektryzuje wszystkich mieszkańców Polski, Europy i reszty świata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wykorzystując nasze kompetencje i ponad 35-letnie doświadczenie w chłodnictwie, stworzyliśmy od podstaw inwerterową, propanową (R290) pompę ciepła typu monoblok – IGLOO MultiTherma.


2022-03-30

PRESTIŻ w GABLOTACH - nowa linia urządzeń cukierniczych „PARIS”

Prezentujemy kolejną linię urządzeń dedykowanych dla branży piekarniczo-cukierniczej pod nazwą „PARIS” Urządzenia z linii Paris zostały zaprojektowane tak aby klienci mogli zobaczyć produkty w całej okazałości. Cała linia urządzeń składa się z wielu modułów, które łatwo można dopasować do każdej powierzchni sklepu. Urządzenia idealnie…


2022-02-01

Wyspy sprzedażowe TOBAGO 3

Prezentujemy urządzenia TOBAGO 3 ułożone w wyspy sprzedażowe. Idealnie sprawdzają się w nowo otwartym sklepie w Krakowie.


2021-04-27

Basia NEO

W roku 2021 powstała lada chłodnicza Basia Neo. Lada chłodnicza Basia Neo została zaprojektowana do sprzedaży i ekspozycji nabiału, wędlin, mięsa i serów.


2021-09-07

ICECRAFT gondola mroźnicza

w najnowsze światowe trendy technologiczne i użytkowe. Gondola posiada wbudowany agregat wewnętrzny z ekologicznym czynnikiem R 290. Idealnie uzupełnia linię regałów VARIO 3 dopasowując się do nich stylistycznie. Design ICECRAFT-a nawiązuje do linii regałów VARIO 3 i idealnie uzupełnia ofertę IGLOO.


2021-07-19

Urządzenia anty-bakteryjne – „BOX UV-C”

Urządzenia zawierają wbudowany moduł „BOX UV-C”, który likwiduje bakterie, wirusy i grzyby w 99% !!! Moduł jest BEZPIECZNY (zamknięty w specjalnej obudowie), a zasada działania BARDZO prosta. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji i filmu.


2021-06-28

MAXIM 2 witryna chłodnicza do sprzedaży samoobsługowej

MAXIM 2 to znakomite rozwiązanie do ekspozycji produktów spożywczych sprzedawanych w formacie samoobsługowym, impulsowym. Zostało zaprojektowane tak, aby był maksymalny dostęp do produktów jak również transparentność z 4 stron. Znakomicie sprawdzi się zarówno w mniejszych sklepach jak również w supermarketach. Posiada zestaw kółek, dzięki…


2022-04-25

Linia urządzeń do cukiernictwa i piekarnictwa CUBE

Witryna cukiernicza CUBE to bardzo elegancka i nowoczesna forma wzornicza. Charakteryzuje się panoramiczną przestrzenią ekspozycyjną. Dziękizastosowaniu bardzo dużych powierzchni szklanych jest doskonałym miejscem by wyeksponować ciasta, torty, wyroby czekoladowe.