JMP.race najlepszą drużyną na Tour de Pologne Amatorów!

Grupa kolarska JMP.race wspierana przez producenta urządzeń chłodniczych IGLOO bardzo dobrze zaprezentowała się na Tour de Pologne Amatorów. Zarówno drużynowo jak i indywidualnie kolarze potwierdzili swoje doskonałe przygotowanie do tej imprezy. Wyścig przebiegał na 30 kilometrowej bardzo wymagającej trasie z trzema słynnymi już podjazdami pod Ząb, Gliczarów oraz Bukowinę. Na starcie zjawiło się ok. 1300 kolarzy amatorów, ale również kolarzy z polskiej czołówki z licencjami oraz byłych zawodników. Konkurencja była więc ogromna. Jako pierwszy na mecie zameldował się Andrzej Kajzer z Corratec Team- Mistrz Polski MTB, a ostatnio zwycięzca morderczego Rajdu Wyszechradzkiego, którego jednodniowy dystans wynosił 533km. Drugi był Michał Kowalczyk również z Corratec Team, trzeci Piotr Sułek z Boplight Ataksport Świdnica. Najlepszy w tym sezonie zawodnik JMP.race wywalczył 2 miejsce w kategorii M3/ 4 miejsce open tracąc do zwycięzcy Open zaledwie 1minutę i 14 sekund i jako jeden z 6 zawodników z 1300 startujących pokonał całą trasę w czasie poniżej 1 godziny!
Znakomicie pojechali również wszyscy pozostali zawodnicy JMP.race: Cezary Szafraniec, który zajął 5 miejsce w kategorii M3/ 14 Open, Krzysztof Kępa- 7 miejsce w kategorii M3/ 34 Open oraz Robert Bobka- meldując się na mecie jako 12 zawodnik w kategorii MA3 i 42 w klasyfikacji Open.
JMP.race miało również reprezentację żeńską: Magdalena Piróg zajęła 1 miejsce w kategorii K3 oraz 5 miejsce Open wśród ponad 60 startujących kobiet. Na uwagę zasługuje również start szesnastolatka Jakuba Żuławińskiego, który zameldował się na mecie na 8 miejscu w kategorii MA-1 Dzięki świetnej pracy jaką wykonali zawodnicy JMP.race wspieranej przez firmę IGLOO® jako drużyna wywalczyli 1 miejsce na podium drużynowym deklasując pozostałe 45 klasyfikowanych drużynowo teamów kolarskich!

Zdjęcia: Wójcik, Bobas, serwis podhale-sport.pl