JMP.race najlepszą drużyną na Tour de Pologne Amatorów!

JMP.race najlepszą drużyną na Tour de Pologne Amatorów!

Grupa kolarska JMP.race wspierana przez producenta urządzeń chłodniczych IGLOO bardzo dobrze zaprezentowała się na Tour de Pologne Amatorów. Zarówno drużynowo jak i indywidualnie kolarze potwierdzili swoje doskonałe przygotowanie do tej imprezy. Wyścig przebiegał na 30 kilometrowej bardzo wymagającej trasie z trzema słynnymi już podjazdami pod Ząb, Gliczarów oraz Bukowinę. Na starcie zjawiło się ok. 1300 kolarzy amatorów, ale również kolarzy z polskiej czołówki z licencjami oraz byłych zawodników. Konkurencja była więc ogromna. Jako pierwszy na mecie zameldował się Andrzej Kajzer z Corratec Team- Mistrz Polski MTB, a ostatnio zwycięzca morderczego Rajdu Wyszechradzkiego, którego jednodniowy dystans wynosił 533km. Drugi był Michał Kowalczyk również z Corratec Team, trzeci Piotr Sułek z Boplight Ataksport Świdnica. Najlepszy w tym sezonie zawodnik JMP.race wywalczył 2 miejsce w kategorii M3/ 4 miejsce open tracąc do zwycięzcy Open zaledwie 1minutę i 14 sekund i jako jeden z 6 zawodników z 1300 startujących pokonał całą trasę w czasie poniżej 1 godziny!
Znakomicie pojechali również wszyscy pozostali zawodnicy JMP.race: Cezary Szafraniec, który zajął 5 miejsce w kategorii M3/ 14 Open, Krzysztof Kępa- 7 miejsce w kategorii M3/ 34 Open oraz Robert Bobka- meldując się na mecie jako 12 zawodnik w kategorii MA3 i 42 w klasyfikacji Open.
JMP.race miało również reprezentację żeńską: Magdalena Piróg zajęła 1 miejsce w kategorii K3 oraz 5 miejsce Open wśród ponad 60 startujących kobiet. Na uwagę zasługuje również start szesnastolatka Jakuba Żuławińskiego, który zameldował się na mecie na 8 miejscu w kategorii MA-1 Dzięki świetnej pracy jaką wykonali zawodnicy JMP.race wspieranej przez firmę IGLOO® jako drużyna wywalczyli 1 miejsce na podium drużynowym deklasując pozostałe 45 klasyfikowanych drużynowo teamów kolarskich!

Zdjęcia: Wójcik, Bobas, serwis podhale-sport.pl