Dwa najnowsze rozwiązania opracowane przez inżynierów IGLOO zostaną zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Stacja Paliw, w tym rewolucyjny system IGLOO MultiEnergy. IGLOO zaprasza 17-19 maja br. na stoisku B17, w hali EXPO XXI w Warszawie.

Targi Stacja Paliw służą prezentacji aktualnych światowych trendów w dziedzinie technologii, produktów i usług oraz rozwiązań biznesowych dla sektora paliwowego i branż pokrewnych.

IGLOO zaprezentuje na wydarzeniu przede wszystkim system IGLOO MultiEnergy, który dostarcza ciepło i chłód oraz zarządza odzyskiwaniem energii. System przeznaczone jest do obiektów potrzebujących jednocześnie obu tych rodzajów energii, np. stacje paliw czy miejsca obsługi podróżnych. Zastosowanie IGLOO MultiEnergy pozwala na ponad 80 proc. oszczędność energii. Oznacza to - w praktyce - zbliżenie się do realizacji idei zerowej emisji dwutlenku węgla netto w danym obiekcie (Net Zero).

Kolejnym urządzeniem, które przedstawi spółka będzie IGLOO MultiEnergy. To inwerterowa, propanowa pompa ciepła, którą można stosować w myjniach samochodowych. Rozwiązanie otrzymało tytuł "Dobry Wzór" w kategorii Nowe Technologie w konkursie organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Urządzenie otrzymało również Złoty Medal Enex 2023, który przyznali naukowcy i eksperci działający w branży OZE.

IGLOO to polski producent urządzeń chłodniczych, agregatów inwerterowych i kogeneracyjnych oraz pomp ciepła. Spółka działa od ponad 35 lat i dostarcza swoje produkty na rynki w ponad pięćdziesięciu krajach świata.

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw & Strefa Myjni prezentują aktualne światowe trendy w dziedzinie technologii, produktów i usług oraz rozwiązań biznesowych dla sektora paliwowego i branż pokrewnych. To miejsce wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń, nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych i prezentacji najnowszych rozwiązań dla sektorów: paliwowego, petrochemicznego i energetycznego, stacji paliw, myjni, warsztatów, transportu, wyposażenia sklepów i barów. Wystawie towarzyszy także Strefa Myjni, w którym prezentowane są rozwiązania dla myjni automatycznych, samoobsługowych i urządzenia dodatkowe.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW to uznane na całym świecie wydarzenie, gdzie znaleźć można cenione marki czołowych firm zarówno krajowych, jak i zagranicznych. To wyjątkowe spotkanie pozwalające przedsiębiorcom na dynamiczny rozwój swojego biznesu.

Rewolucyjny system IGLOO MultiEnergy - targowy debiut
Rewolucyjny system IGLOO MultiEnergy - targowy debiut