IGLOO Pompa Ciepła

27 września 2023 r. odbędzie się VII Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu, organizowany przez Akademię Umiejętności Eurocash. Hasłem przewodnim wydarzenia, w którym rolę Partnera Technologicznego objęło IGLOO, jest „Konsument w centrum uwagi”.

Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu to spotkanie edukacyjne adresowane do przedsiębiorców zrzeszonych w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash. Gromadzące co roku tysiące uczestników wydarzenie stanowi źródło inspiracji i okazję do zapoznania się z różnymi spojrzeniami na rynek oraz kwestię prowadzenia biznesu. Tegoroczna edycja opatrzona została hasłem „Konsument w centrum uwagi” i pozwoli m.in. rozwinąć wiedzę o aktualnych trendach rynkowych w zakresie sprzedaży detalicznej oraz budowaniu pozytywnego doświadczenia klientów w sklepie. O wysoki poziom merytoryczny wydarzenia zadbają zaproszeni prelegenci i eksperci z dziedzin: biznesu, technologii, trendów i badań konsumenckich.

Jako Partner Technologiczny tegorocznej edycji kongresu, IGLOO zaprezentuje uczestnikom innowacyjne podejście do energooszczędności w handlu przy użyciu autorskich, niezwykle wydajnych rozwiązań chłodniczych. Właściciele sklepów będą mieli możliwość porozmawiania z ekspertami firmy, jak również umówienia się na bezpłatny Audyt Chłodniczy. Badanie pozwoli określić możliwość zastosowania agregatów inwerterowych IGLOO MultiCool+, które zapewniają płynną regulację mocy chłodniczej. W efekcie placówki handlowe mogą zaoszczędzić nawet 70 proc. energii.

IGLOO Pompa Ciepła

Urządzeniami, które IGLOO zaprezentuje podczas VII Kongresu Przedsiębiorców Polskiego Handlu są także energooszczędne regały chłodnicze KING INVERTER. Rynkowa nowość wykorzystuje inwerterową technologię kompresora, która pozwala na precyzyjne dostosowanie pracy urządzenia do aktualnych potrzeb. Dzięki temu regał zużywa znacznie mniej energii, gdy jest mniej zapełniony, a jednocześnie zapewnia maksymalną wydajność w czasie intensywnego użytkowania.

Zastosowane w regałach systemy drzwi uchylnych i przesuwnych posiadają funkcję samodomykania, dzięki której straty energii są maksymalnie zredukowane, a jej zużycie zmniejsza się aż do 50 proc. Dodatkowe oszczędności zapewnia zastosowanie oświetlenia LED oraz specjalna konstrukcja wentylatorów, która sprawia, że są bardziej wydajne przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.

IGLOO Pompa Ciepła

Udział w kongresie będzie też okazją do bliższego poznania urządzeń IGLOO MultiTherma, czyli linii propanowych, inwerterowych pomp ciepła typu powietrze-woda o konstrukcji monoblokowej, które mogą pracować w trybie ogrzewania i chłodzenia. Dzięki swoim doskonałym parametrom urządzenia doskonale nadają do wykorzystania w budynkach komercyjnych. Charakteryzują się m.in. najwyższą klasą energetyczną A+++ / A+++, współczynnikiem efektywności COP na poziomie 5.5 oraz wykorzystaniem przyjaznego i bezpiecznego dla warstwy ozonowej czynnika chłodniczego R290 (propan). Potwierdzeniem wysokiej jakości pomp ciepła IGLOO MultiTherma jest nagroda Dobry Wzór 2022 przyznawana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Złoty Medal Targów Enex 2023.