1988

Jak powstawała lada chłodnicza BASIA?

Był rok 1988 r i została uwolniona gospodarka – powstał wolny rynek. Firma IGLOO rozpoczęła coraz większą ekspansję na rynek. Powstaje coraz więcej dedykowanych urządzeń. Jednym z nich jest lada chłodnicza BASIA.

Urządzenie BASIA - została zaprojektowana z myślą o małych sklepach, które działały w czasach PRL. Idealnie w tym czasie spełniała zapotrzebowanie Klientów.

BASIA 2
Po kilku latach nastąpiła modernizacja urządzenia w model BASIA 2, który był bardziej ergonomiczny. Urządzenie Basia została wprowadzona na rynek ponad 25 lat temu i nadal cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
METAMORFOZA
PAST & FUTURE

W roku 2021 r powstała

BASIA

NEO

Lada chłodnicza BASIA została zaprojektowana do sprzedaży i ekspozycji nabiału, wędlin, mięsa i serów. Urządzenie produkowane jest w różnych wymiarach oraz opcjach wykonania.


Strona produktowa
Karta katalogowa

Urządzenie dostępne jest w wersji umożliwiającej łączenie lad w ciągi chłodnicze. Standardowo wyposażona jest w agregat chłodniczy wewnętrzny ( jest możliwość łączenia w ciągi i zasilana jest agregatem zewnętrznym).

CO NOWEGO

MA BASIA NEO?


odświeżony design
delikatny profil
większy dostęp do produktów
energooszczędne oświetlenie led
Lada

zapewnia właścicielom sklepów i marketów spożywczych bardzo dużą przestrzeń ekspozycyjną dla sprzedawanych produktów dzięki zastosowaniu dużej giętej powierzchni szklanej