INNOWACJA HANDLU 2018

INNOWACJA HANDLU 2018

Samos Self Service Ready

to wyjątkowy wariant bardzo popularnej lady chłodniczej Samos Deep firmy IGLOO. Oprócz standardowych rozwiązań i przewag oferowanych przez witryny z tej serii, Samos Self Service Ready posiada unikalny w skali kraju system prowadnic, na których zamontowana jest szyba frontowa ekspozycji. Dzięki tej innowacji, w ciągu zaledwie kilku sekund, możliwe jest przekonwertowanie tradycyjnej lady chłodniczej, w ladę chłodniczą samoobsługową.

W bardzo prosty sposób cała szyba frontowa jest przesuwana w tył, w kierunku obsługi, otwierając powierzchnię ekspozycji produktów na strefę Klienta. Aby dokonać modyfikacji nie są nam potrzebne jakiekolwiek narzędzia, a całą operację może wykonać jedna osoba.

Rozwiązanie "Self Service Ready" sprawia, że urządzenie jest bardziej wszechstronne i zyskuje kolejną funkcjonalność, bez konieczności udziału serwisu/producenta/przeróbek. Stwarza to nowe i nie wymagające dodatkowej inwestycji możliwości przy konfiguracji sklepów oraz pozwala na dostosowanie sposobu sprzedaży produktów do zmieniających się warunków handlowych (różna rotacja produktów o różnych porach dnia itp.) Funkcjonalność pozwala na bieżąco reagować na zmieniającą się sytuację i potrzeby, może nie tylko służyć prowadzeniu akcji promocyjnych, ale również pozwolić na łatwiejsze zarządzanie ekspozycją (uzupełnianie towaru, układanie produktów) oraz utrzymanie czystości.

Warto podkreślić, że firma IGLOO jako pierwsza i jedyna w Polsce oferuje tego typu rozwiązanie (od dnia 10.09.2018) - jest ono jej autorskim opracowaniem.

Rozwiązanie zostało wyróżnione podczas tegorocznych
targów RetailShow 2018 nagrodą

INNOWACJA HANDLU 2018

INNOWACJA HANDLU 2018
INNOWACJA HANDLU 2018
INNOWACJA HANDLU 2018
INNOWACJA HANDLU 2018
INNOWACJA HANDLU 2018